Кошти, що були передбачені в міському бюджеті на протиепідеміологічні заходи пішли на придбання товарів за завищеними цінами. Завдяки системі Прозоро, можна дізнатися, що заклади ужгородської міської ради закуповують антисептики та термометри в 3 рази дорожче їх ринкової вартості.
В школи закупили термометри за 1800-2000 грн, реальна ціна яких 700-800 грн (згідно цін на такі моделі у прайсах постачальників медобладнання). В той час як одна з шкіл міста закуповувала антисептичні засоби по 178 грн за літр, в інші школи за кошти платників податків чиновники знайшли, де купити по 255 грн — тобто в півтори рази більше.
Закупити антисептики і термометри без накруток, так як пропонують виробники, змогла угорська школа, яка користується певною автономністю і де є контроль за бюджетними коштами.
Міські чиновник досі не відзвітували по те, як витратили 11,4 мільйонів гривень — ці кошти мали бути спрямовані на протидію коронавірусу, зокрема придбання апаратів штучної вентиляції легень, респіраторних медичних масок, протичумних костюмів, дезінфекційних засобів, спиртовмісних септиків, тестів, моніторів пацієнта. Саме на таку суму у березні збільшили бюджетні призначення на медицину в Ужгороді.
Публікація інформації, що саме і по якій ціні придбала міська влада за ці кошти, зняла б питання щодо того, чому Ужгород виявився не готовим до чергової хвилі короновірусу.
Як можна дізнатися з системи закупівель Прозоро, для потреб Центральної міської клінічної лікарні в жовтні і листопаді не було закуплено жодних препаратів чи апаратів, необхідних для боротьби з коронавірусом. Богдан Андріїв свідомо ігнорує червону зону, чим ще більше наражає ужгородців на небезпеку. А може, як і на інших тендерах, він ще й заробляє на спалаху епідемії в Ужгороді.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни