Він не пропонує жодних кроків – обмежившись черговою заявою, що «карантин вихідного дня – це погано». Що ж робити підприємцям? Ужгородські ресторатори таке рішення прийняли замість нього – вони працюватимуть і звертатимуться до суду. Ми маємо їм допомогти.
Поки що діючий міський голова має, нарешті, взяти на себе відповідальність за ситуацію у місті. В першу чергу має бути скликано комісію з надзвичайних ситуацій і прийнято рішення захистити підприємців міста — це в повноваженнях саме цієї комісії і мер повинен її негайно скликати.
Крім того, потрібно дати пряме доручення муніципальній варті міста перестати кошмарити підприємців і, нарешті, зайнятися своєю прямою справою по підтримці благоустрою і порядку в місті.
Ужгородці повністю виконали своє зобов’язання перед владою. За 9 місяців цього року бюджет виконано на 99% Де ж зобов’язання, виконані міською владою перед жителями міста?
Де наші кисневі концентратори для медичних закладів?
Де захисні костюми? Де медичне обладнання і доплати нашим лікарям?
Чому наші ужгородці не мають де і чим лікуватися?
Де пільги для нашого малого бізнесу?
На ці питання повинен відповісти Богдан Андріїв, але він самоусунувся і зайнявся політиканством. Тому я, як депутат міської ради, вношу свої пропозиції: в першу чергу, виділити 5,5 мільйонів гривень, які вже зараз необхідні для наших медичних закладів міста.
Крім того, на період карантину звільнити:
– фізичних осіб підприємців першої та другої групи від сплати єдиного податку.
– юридичних осіб від сплати податку за землю.
– фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб — від сплати податку за нерухоме майно.
Міська влада має невідкладно реалізувати ці рішення і захистити ужгордців.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни