В 2014 р. біля ОДА разом з тітушками, криміналітетом вони організували Антимайдан проти ужгородців, які протестували на площі Народній. Ратушняк тоді закликав до сепаратизму, а українську мову обізвав «хрюканням», а Богдан Андріїв особисто погрожував студентам, які зібралися на мирний протест.
Рік тому Богдан Андріїв балотувався в парламент від Опозиційного блоку, а Сергій Ратушняк роздає антиукраїнські інтерв’ю у себе на віллі на Канарських островах в Іспанії. Політичні погляди обидвох не секрет. І той і той були в Партії регіонів.
Зараз вони знову об’єднались на виборах міського голови Ужгорода. Ратушняк повернувся в Україну і допомагає Богдану Андріїву знову стати мером. Він організував брудну кампанію проти Щадея. Мета – спробувати вийти в другий тур самому, щоб полегшити там виграш для Андріїва. Якщо ж не вийде, то тоді в другому турі Ратушняк просто підтримає Андріїва, і буде продовжувати брудну кампанію проти Щадея в інтересах нинішнього мера.
За це Ратушняк, фінансові справи якого вже давно ідуть не дуже добре, отримає хорошу компенсацію від Андріїва, також йому спишуть частину боргів, які в нього з’явились за ці роки через невдалі комерційні проекти.
Цікаво, що Ратушняк, який ніколи не приховував своїх антиукраїнських поглядів, підгодовує цілий пул псевдопатріотів. Серед них адміністратор сайту Трибуна Павло Федака. З Сергієм Ратушняком його пов’язують міцні стосунки – адже будучи головою фракції «Батьківщина» в міській раді він злив всі патріотичні інтереси в угоду Ратушняку.
Ще один новий член команди – Олександр Пересоляк. Хоча Ратушняк раніше висловлювався різко проти різних сексуальних меншин, однак зараз наблизив до себе Пересоляка, хоча той ще недавно організовував на пл. Театральній акції, які проповідували ЛГБТ і з якими боролись патріотичні сили.
І взагалі, багато людей вже давно звернули увагу на те, що в своїх публікаціях і Ратушняк, і Федака чомусь часто люблять використовувати різні слова з сексуальним підтекстом. Причини такої схильності незрозумілі.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни