У Закарпатській області перевірятимуть, чи дотримуються ресторани і кафе усіх карантинних вимог, зокрема, вимог «карантину вихідного дня».

Порушників штрафуватимуть. Про це йшлося сьогодні, 13 листопада, під час брифінгу в Закарпатській ОДА. «Люди поінформовані, чудово розуміють, що порушення вимог тягне за собою наслідок. Ми проводили профілактичну інформаційну роботу, так само всім відомо про те, що запроваджені нові види штрафів. Правоохоронні органи будуть забезпечувати виконання усіх вимог карантину», – сказав перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

«Зараз будь-які заходи будуть дієвими за умови їх дотримання. За 14 днів інкубаційного періоду люди бувають у транспорті, відвідують багато закладів, де є велика скупченість людей, в закритих приміщеннях, де ніхто не дотримується ніяких вимог – ні дистанції, ні маскового режиму. Ми маємо неодноразові підтвердження, що саме відвідування таких масових заходів ставали причиною інфікування коронавірусом. Утримуючись від цього хоча б на вихідні ми перекриваємо ланцюг передачі. І за умови дотримання карантинних вимог, має бути стабілізація ситуації», – підкреслила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, повідомляє “Заголовок”.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни