Мільйонні передвиборчі ремонти Андріїва завели Ужгород в червону зону.
“Два слова про недолугі потуги виглядати рятівником міста від «червоної зони» у виконанні того, хто своєю некомпетентністю туди його завів.
Базовим критерієм віднесення тієї чи іншої адміністративної одиниці до відповідної зони є наявність вільних ліжко-місць для важких ковід-хворих. В п’ятницю стався колапс ужгородської системи охорони здоров’я – з Ужгорода ковід-хворих повезли в Мукачево, Сваляву. Результат цього очевидний і прогнозований – Ужгород віднесли до «червоної зони» з жорсткими умовами карантину.
Чи стало це несподівано? Ні. Статистика та динаміка захворювань ПОСТІЙНО показувала стабільний ріст. Місто мало готуватися до такого розвитку подій – мало час та можливості. Але замість збільшення ліжко-місць, реалізації програми підтримки медперсоналу всіх рівнів (без персоналу саме ліжко не рятує) очільник міста Богдан Андріїв час та ресурси кинув на свою виборчу кампанію. Тільки за час виборчих перегонів – вересень ц.р. було витрачено:
– 2 млн грн на ремонт якоїсь під’їзної дороги на стадіон «Спартак»;
– 9,700 млн грн на покрівлі будинків ОСББ (Добрянського, Володимирська, Минайська, Грушевського, Р. Шухевича і т.д.);
– понад 1,2 млн грн на ремонт дитячих майданчиків.
І, звичайно, найбільш ефективним в боротьбі з КОВІД було рішення про будівництво велодоріжки за 14 млн грн на Словянській набережній.
При цьому, жодної гривні не було витрачено на облаштування нових місць для лікування важких ковід-хворих.
Богдан Андріїв несе персональну відповідальність за те, що всі сили були кинуті на його піар-кампанію, а здоров’я та життя ужгородців, право на роботу – лишились поза списком пріоритетів міської влади.” — написав у себе на сторінці Іштван Цап.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни