Згідно з Виборчим кодексом ТВК мала оприлюднити результати до 6 листопада, проте була затримка за протоколами з Хуста.

Остаточні результати голосування за депутатів в обласну раду оголосять завтра, у суботу, 7 листопада. Про це сьогодні розповів голова Закарпатської територіальної виборчої комісії Юрій Фекете, інформує Depo.Закарпаття. з посиланням на Суспільне.

За його словами, згідно з виборчим кодексом вони мали оприлюднити їх до 6 листопада, проте затримка була за Хустською ТВК.

“Закарпатська ОТВК вилучила була документи і встановила сама результати по виборах депутатів Закарпатської обласної ради, — сказав Юрій Фекете. — А по міських депутатах і по міському голові ми не трогали, бо це не наша компетенція. Ми вчора підрахували — нам потрібно технічно звести протокол. Щоб не озвучувати цифри, які, можливо, будуть оскаржуватися в майбутньому, то краще ми ще раз перевіримо ці дані, які будуть у протоколах, і так озвучимо”.

Наразі Юрій Фекете сказав, що до обласної ради проходить 8 партій.

На переконання політолога Михайла Шелемби, це досить-таки велика кількість, тому що в минулому складі в обласній раді було 6 політичних сил.

“Це зумовило те, що політичні партії, які пройшли і ті фракції, які будуть утворені в обласній раді, будуть мати невелику кількість мандатів, — пояснив політолог. — Це, у свою чергу, веде до того, що формування так званої умовної більшості, бо її немає записаної в регламенті, як має бути, але будемо говорити, що голосування за голову обласної ради буде складно відбуватися, тому що зараз більшість може сформуватися мінімум з чотирьох політичних сил”.

Також по темі

Мер Андріїв через 5 місяців після виборів передумав повертати приміщення, викрадене у ОСББ, як обіцяв перед виборами.

Міська влада в собі Управляючої міським майном, Тетяни